Dzisiaj jest poniedziałek, 17 maja 2021 r., 137 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA flash
Policja w Lipsku otrzymała nowe radiowozy
Dodał: gosia, 04-01-2014 22:39, odsłon: 5134
foto: policja w Lipsku
foto: policja w Lipsku

Lipska policja w drugi dzień Nowego Roku otrzymała nowe radiowozy. Są to Skody Yeti, które wyposażono w silniki o pojemności 1.4 o mocy 122 koni mechanicznych. Jeden z otrzymanych radiowozów jest oznakowany natomiast drugi nieoznakowany.

2 stycznia przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Lipsku odbyło się uroczyste przekazanie pojazdów służbowych i symboliczne wręczenie kluczyków. W uroczystości udział wzięli Naczelnik Wydziału Transportu podinsp. Szczepan Gonciarski z Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu oraz przedstawiciele lokalnych władz.

 

Tomasz Krukowski poinformował nas o tym, że komendant Powiatowy Policji w Lipsku insp. mgr Janusz Koziarski złożył podziękowania Staroście Powiatu Lipskiego, Burmistrzowi Miasta i Gminy w Lipsku oraz Wójtom gmin Ciepielów, i Chotcza, którzy współfinansowali zakup radiowozów. Środki na ten cel przeznaczyła również Komenda Wojewódzka Policji z/s w Radomiu oraz Komenda Główna Policji.

- Pojazd oznakowany na co dzień będzie wykorzystywany przez Posterunek Policji w Ciepielowie, natomiast pojazd nieoznakowany trafił do służby kryminalnej. Nowe radiowozy to Skody Yeti wyposażone w silniki o pojemności 1,4 o mocy 122 koni mechanicznych, które świetnie radzą sobie na ruchliwych drogach i wymagających terenowych traktach.- dodaje rzecznik prasowy lipskiej policji

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: gosia
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Gmina Garbatka-Letnisko
Ogłoszenia wyróżnione
WSZYSTKIE +
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Lipsko24 to niezależne medium elektroniczne w Lipsku i terenie powiatu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: