Dzisiaj jest wtorek, 03 sierpnia 2021 r., 215 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
POSIR Pionki
Posiadał broń, amunicję i narkotyki. Zatrzymano podejrzanego w sprawie strzelaniny w Pionkach
Dodał: DL, 17-06-2021 11:20, odsłon: 3634
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass

W nocy z wtorku na środę (8/9 czerwca) doszło do strzelaniny przy ulicy Aleje Lipowe w Pionkach. Prowadzone śledztwo w tej sprawie przyczyniło się do zatrzymania podejrzanego, który na ten moment nie przyznaje się do udziału w tymże zdarzeniu.

 

 

 

W trakcie rzeczonej nocy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu ciała dwóch mężczyzn najprawdopodobniej z broni śrutowej.  Prowadzili oni intensywne czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zwoleniu, celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.
 
Jak informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu, w toku postępowania w tej sprawie zatrzymano podejrzanego mężczyznę. - Prokuratura Rejonowa w Zwoleniu w dniu 10 czerwca 2021 roku wszczęła śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa dwóch pokrzywdzonych, którzy podczas zdarzenia zaistniałego w nocy z 8 na 9 czerwca 2021 roku zostali postrzeleni i doznali obrażeń ciała skutkujących naruszeniem czynności  narządów ciała na okres przekraczający 7 dni. W ramach podejmowanych dotychczas czynności zatrzymana została 1 osoba, której na chwilę obecną przedstawiono zarzut dotyczący nielegalnego posiadania środków odurzających w znacznej ilości oraz zarzut posiadania broni i amunicji bez stosownego zezwolenia. Podejrzany Emil M. nie przyznał się do udziału w zdarzeniu związanym z postrzeleniem dwóch mężczyzn. Z uwagi na potrzebę zabezpieczenia w sposób prawidłowy prowadzonego postępowania przygotowawczego oraz grożącą podejrzanemu surową karę, decyzją sądu został wobec niego zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy - mówi rzecznik Beata Galas.
Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Gmina Garbatka-Letnisko
Ogłoszenia wyróżnione
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM TELEFON
SPRZEDAM TELEFON
Xiaomi Redmi 9, prawie nowy, bo użytkowany zaledwie pół roku. Posiada naturalne ślady użytkowania ( delikatne otarcie) . ...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Lipsko24 to niezależne medium elektroniczne w Lipsku i terenie powiatu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: