Dzisiaj jest wtorek, 03 sierpnia 2021 r., 215 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Kozienicki Dom Kultury czeka na nowych instruktorów. Jest nabór uzupełniający
Dodał: DL, 17-06-2021 15:54, odsłon: 461
Fot. Kozienicki Dom Kultury
Fot. Kozienicki Dom Kultury

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka poszukuje instruktorów do prowadzenia zajęć dla dzieci i młodzieży w roku artystycznym 2021/22. Właśnie został ogłoszony nabór uzupełniający. Swoje oferty animatorzy mogą składać do 30 czerwca.

Właściwy nabór prowadzony był w maju i na początku czerwca, ale jak informuje Kozienicki Dom Kultury – wciąż jest kilka miejsc dla instruktorów, dlatego ogłoszono nabór uzupełniający. To doskonała okazja do tego, aby rozpocząć współpracę z prężnie działającym ośrodkiem kultury.

 

– Poszukujemy instruktorów do prowadzenia zajęć tanecznych, indywidualnych i grupowych dla dzieci w wieku od 6. do 12. roku życia. Mile widziany taniec baletowy, klasyczny, nowoczesny czy jazzowy. Chcemy też utworzyć grupy cheerleaderek dla podopiecznych w wieku 5-19 lat. Ponadto poszukujemy osoby do prowadzenia zajęć z tworzenia biżuterii dla osób w wieku 7-14 lat oraz warsztatów literackich grupowych dla młodzieży pomiędzy 15. a 19. rokiem życia – wylicza Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

 

Zajęcia będą prowadzone w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, w terminie od października 2021 roku do maja 2022 roku (minimum 3 miesiące, maksymalnie – 8), z uwzględnieniem ferii i przerw świątecznych.

 

Złóż ofertę

 

Kandydaci, którzy chcą wziąć udział w naborze, powinni wysłać na adres mailowy sekretariat@dkkozienice.pl: swoje cv, formularz zgłoszeniowy dostępny na www.dkkozienice.pl oraz oświadczenie dotyczące danych osobowych (szczegóły w regulaminie). Oferty będą przyjmowane do 30 czerwca, do godz. 17.00.  Wyniki poznamy najpóźniej 16 lipca.

 

– Dokonując wyboru oferty, nasza komisja konkursowa zwróci uwagę m.in. na doświadczenie instruktora, innowacyjność proponowanych zajęć czy ich wartość merytoryczną. Ocenie podlegać będzie również kalkulacja przedstawionych we wniosku kosztów – zaznacza Elwira Kozłowska i dodaje: –  Serdecznie zachęcam do składania ofert i zapraszam do współpracy z Kozienickim Domem Kultury.

 

Dokładne informacje na temat naboru można znaleźć w jego regulaminie, opublikowanym na stronie www.dkkozienice.pl.

Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Gmina Garbatka-Letnisko
Ogłoszenia wyróżnione
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM TELEFON
SPRZEDAM TELEFON
Xiaomi Redmi 9, prawie nowy, bo użytkowany zaledwie pół roku. Posiada naturalne ślady użytkowania ( delikatne otarcie) . ...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Lipsko24 to niezależne medium elektroniczne w Lipsku i terenie powiatu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: