Dzisiaj jest środa, 27 października 2021 r., 300 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA flash
[ZDJĘCIA] Zaciekła rywalizacja na kortach w Pionkach. Turniej Tenisa pod Patronatem Starosty Radomskiego
Dodał: DL, 12-10-2021 09:41, odsłon: 930
Fot. Zuzanna Drela/KS Patex Pionki
Fot. Zuzanna Drela/KS Patex Pionki

To już kolejny projekt jaki zrealizował w naszym mieście klub KS PATEX Pionki. Tym razem pod Patronatem Starosty Radomskiego rozegrany był turniej tenisa ziemnego głównie dla dzieci i młodzieży z pionkowskiego klubu, ale również dla dorosłych w kategorii "Debel Open".

 

 

 

Łącznie na kortach przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Pionkach rywalizowało 89 zawodników. Piękna pogoda i przemiła atmosfera przełożyły się na niesamowicie ciekawe widowisko tenisowe.

 

Jak podkreśla prezes pionkowskiego klubu Sylwester Drela - ma nadzieję, że ta impreza zagości na stałe w kalendarzu imprez sportowych w naszym mieście. Dodał, że klub włożył już sporo pracy, ale przed nimi jeszcze więcej, aby popularyzować tenis w regionie Pionek, tak jak to było w okresie międzywojennym, kiedy to w Pionkach i Jedlni na kilku kortach grali wybitni tenisiści, w tym między innymi mistrz Polski w deblu Kazimierz Kowalczewski.

 - Wsparcie władz samorządowych naszego miasta i powiatu, dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Pionkach a także Radnych Miasta i Gminy Pionki oraz powiatu radomskiego i wszystkich tych, którzy wspierają nas w realizacji zadań statutowych, jest kluczowe w naszej działalności. Dzięki samorządom możemy realizować program propagowania zdrowego stylu życia i przeciwdziałaniu uzależnieniom w śród dzieci i młodzieży z naszego regionu poprzez sport i kulturę fizyczną a w szczególności „TENIS”. Najniższe ukłony dla Pana Starosty Waldemara Trelki, za objęcie patronatem i ufundowanie nagród dla naszych sportowców. Dzięki takim działaniom nasze dzieci są szczęśliwe, że mogą sprawdzić zdobyte na treningach umiejętności, pokazać rodzicom i opiekunom jak grają, obserwować swoich kolegów i koleżanki na kortach, a przy tym zdobyć cenne trofea i nagrody, które jak zauważyliśmy dają niesamowitą radość każdemu. Serdeczne podziękowania dla organizatorów turnieju na czele z Jakubem Wroną, który pełni funkcję „ Dyrektora Turnieju”, Grzegorza Janeczka, Marka Janeczka, Zuzanny Dreli, Marzeny Jaroszek, Mariusza Michała Siczka, Dyrektor Barbary Glimasińskiej, Dyrekcji i pracownikom POSiR,  za zaangażowanie w przygotowanie i realizację projektu. Dziękujemy wszystkim, którzy mają swój wkład w rozwój naszego klubu – mówi Sylwester Drela, prezes klubu KS Patex Pionki.

 

Przypomnijmy zwycięzców wszystkich kategorii rozegranych w ramach turnieju:

 

KATEGORIA CZERWONA (41 uczestników)
1. Bartosz Pastuszka
2. Tomasz Szewczyk
3. Lena Cibor, Michał Kaczor

 

KATEGORIA ZIELONA (26 uczestników)
1. Tomasz Jarzyński
2. Róża Grzywacz
3. Helena Grzywacz, Piotr Polak

 


 

KATEGORIA OPEN MŁODZIEŻY (8 uczestników)
1. Natalia Drela
2. Dawid Nowak
3. Alicja Jemioł, Kacper Wróbel

 

KATEGORIA OPEN DEBEL (7 par deblowych)
1. Marek Janeczek/Grzegorz Janeczek
2. Zuzia Drela/Jakub Wrona
3. Leon Uliasz/Rafał Wyszyński, Tomasz Pietrus/Piotr Pietrus

 

- Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w turnieju, rodzicom za doping, trenerom za przygotowanie zawodników i sprawne przeprowadzenie zawodów. Liczymy na waszą obecność na kolejnych turniejach! – mówi prezes KS Patex Pionki Sylwester Drela.

 


 


 

 

 

   
Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Gmina Garbatka-Letnisko
Ogłoszenia wyróżnione
WSZYSTKIE +
R  O  W  E  R
R O W E R
Sprzedam pędzidło ( rower) Mało używany, lekkie oznaki użytkowania Rozmiar M koła 29 '' / Rober zakupiony w sklepie ...
SPRZEDAM TELEFON
SPRZEDAM TELEFON
Xiaomi Redmi 9, prawie nowy, bo użytkowany zaledwie pół roku. Posiada naturalne ślady użytkowania ( delikatne otarcie) . ...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Lipsko24 to niezależne medium elektroniczne w Lipsku i terenie powiatu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: