Dzisiaj jest niedziela, 26 września 2021 r., 269 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
[ZDJĘCIA] W Pionkach odbyły się deblowe mistrzostwa w tenisie ziemnym
Dodał: DL, 14-09-2021 09:40, odsłon: 732
Fot. KS Patex Pionki/ Zuzanna Drela/
Fot. KS Patex Pionki/ Zuzanna Drela/

Za nami kolejna edycja turnieju organizowanego pod Patronatem Burmistrza Miasta Pionki Roberta Kowalczyka ,,Mistrzostwa Pionek w tenisie ziemnym”.

 

 

 

To kolejna, piąta cykliczna impreza sportowa dla miłośników białego sportu, który w ostatnich latach stał się bardzo popularny w naszym regionie.  W tym roku klub KS Patex Pionki miał przyjemność organizowania tego interesującego przedsięwzięcia. Jak twierdzą organizatorzy, impreza udała się w pełni, pomimo chwilowych kaprysów pogody.


Turniej odbył się na kortach tenisowych przy PSP 5 w Pionkach. Rozgrywki rozpoczęły się od gry pojedynczej (singiel) 27.07-02.08 a zakończyły grą podwójną (debel) 30.08-05.09.

 KATEGORIA CZERWONA
1 miejsce : Lena Cibor/ Jakub Rojek
2 miejsce : Kacper Orzechowski/ Bartek Pastuszka
3 miejsce : Marysia Żaczek/ Natalia Węgrzynowska
3 miejsce : Nikodem Banaszek/ Franek Podhajny

 

KATEGORIA POMARAŃCZOWA
1 miejsce : Wojciech Kaczor/ Piotr Polak
2 miejsce : Maja Huzarów/ Piotr Buras
3 miejsce : Dominika Cibor/ Lilla Kropidłowska
3 miejsce : Róża Grzywacz/ Michalina Sosnowska

 


 

KATEGORIA ZIELONA
1 miejsce : Oliwia Maj/ Katarzyna Siek
2 miejsce : Tomasz Jarzyński/ Kacper Dąbrowski
3 miejsce : Helena Grzywacz/ Miłosz Maj
3 miejsce : Wojciech Kaczor/ Piotr Polak

 

KATEGORIA OPEN MŁODZIEŻY
1 miejsce : Natalka Drela/Inez Rzeźnik
2 miejsce : Alicja Jemioł/Dawid Nowak
3 miejsce : Mateusz Rybkowski/Kacper Wróbel
4 miejsce : Natalia Sito/Roksana Burzyńska
5 miejsce : Tomasz Jarzyński/Patryk Domański

 


 

Kategoria OPEN
1 miejsce : Marek Janeczek/ Grzegorz Janeczek
2 miejsce :  Jakub Wrona/ Zuzanna Drela
3 miejsce : Karol Kusio/ Sławomir Michalski
3 miejsce : Leon Uliasz/ Mariusz Ostrowski

 


 

- Musimy zdecydowanie podkreślić, że gdyby nie wsparcie Burmistrza Miasta Pionki Pana Roberta Kowalczyka, nie było by możliwości na zorganizowanie mistrzostw na tak wysokim poziomie. Dzięki Panu Burmistrzowi czujemy się pewniejsi w realizacji naszego programu ,, Rozwoju tenisa ziemnego na terenie Miasta i Gminy Pionki”. Takie wsparcie daje nam możliwości do dalszego i systematycznego działania. Sport jest w życiu naszych dzieci bardzo ważny, sprzyja rozwojowi fizycznemu i umysłowemu, integruje, daje więcej energii co wpływa na codzienne życie i wyniki w nauce.  Serdecznie dziękujemy pracownikom POSiR na czele z Dyrektorem Panem Andrzejem Iwanowskim, a także Panu Michałowi Molendzie i Panu Wiktorowi Latosowi, którzy włożyli dużo pracy aby pomóc nam w realizacji projektu. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Dyrektor PSP 5 w Pionkach Pani Barbary Glimasińskiej , dzięki której możemy korzystać z obiektów sportowych umiejscowionych na terenie szkoły. Ukłony kierujemy również dla Pana Marka Janeczka, Radnego Powiatu Radomskiego za nieustanne wspieranie nas w działaniach statutowych. Przy okazji kłaniamy się nisko Panu Burmistrzowi i Panu Dyrektorowi POSiR za wsparcie w dotychczasowych działaniach klubu takich jak Mistrzostwa Polski we Wrocławiu w sierpniu tego roku, gdzie uczestniczyło czworo naszych zawodników zdobywając dwa brązowe medale oraz ,,Tenisowy dzień dziecka” pod koniec maja tego roku, który organizowaliśmy przy wsparciu również Wójta Gminy Pionki Pana Mirosława Ziółka, za co serdecznie dziękujemy.Podziękowania kierujemy również dla Wiceburmistrz Miasta Pionki Pani Kamili Kaczorowskiej oraz pracowników Urzędu Miasta Pionki za pracę włożoną w organizację mistrzostw, jak i innych naszych przedsięwzięć. Serdecznie dziękujemy pracownikom PKO Bank Polski oddział Pionki oraz Strefie Tenisa za ufundowanie nagród dla uczestników turnieju. Rozwój sportowy podlega tym samym czynnikom procesowym, które wpływają na ogólny rozwój osoby ludzkiej - mówi prezes klubu KS Patex Pionki Sylwester Drela.

 


 

- Dlatego dziękujemy trenerom i instruktorom w osobach: Jakub Wrona, Grzegorz Janeczek, Marian Puton, którym powierzamy obowiązki wychowania naszych dzieci poprzez kulturę fizyczną. Godziny spędzone na kortach czy salach sportowych, mają charakter nie tylko sportowy ale również edukacyjno-wychowawczy. Kadra trenerska obejmuje również funkcje organizatorskie i sędziowskie podczas turniejów. Tak więc dziękujemy Dyrektorowi turnieju i sędziemu głównemu Jakubowi Wronie oraz wspierających go Grzegorzowi Janeczkowi i Zuzannie Drela. To ta trójka poświęca najwięcej czasu w sprawach organizacyjnych. Podsumowując, jeszcze raz dziękujemy wszystkim tym, którzy wsparli nas w dotychczasowych działaniach. Dziękujemy partnerom, sponsorom , członkom klubu, kadrze trenerskiej, działaczom, rodzicom i opiekunom, sympatykom klubu, no i przede wszystkim dzieciom, bez których z pewnością nie istnielibyśmy, a przynajmniej na takim poziomie – dodaje prezes Sylwester Drela.

 


  
Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Gmina Garbatka-Letnisko
Ogłoszenia wyróżnione
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM TELEFON
SPRZEDAM TELEFON
Xiaomi Redmi 9, prawie nowy, bo użytkowany zaledwie pół roku. Posiada naturalne ślady użytkowania ( delikatne otarcie) . ...
R  O  W  E  R
R O W E R
Sprzedam pędzidło ( rower) Mało używany, lekkie oznaki użytkowania Rozmiar M koła 29 '' / Rober zakupiony w sklepie ...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Lipsko24 to niezależne medium elektroniczne w Lipsku i terenie powiatu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: