Dzisiaj jest wtorek, 03 sierpnia 2021 r., 215 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA flash
[ZDJĘCIA] Dzieci z Garbatki oraz przyjezdni wczasowicze rozpoczęli wakacyjne warsztaty malarskie
Dodał: DL, 13-07-2021 09:05, odsłon: 592
Fot. UG Garbatka-Letnisko
Fot. UG Garbatka-Letnisko

Mnóstwo zieleni, otwarta przestrzeń i ciekawe widoki oraz dzieci spragnione artystycznych doznań  – tak wyglądała niedziela na „Polance”.

 

W niedzielne popołudnie rozpoczęły się wakacyjne warsztaty malarskie dla dzieci „Maluj z Rysą”. Od 11 lipca, w każdą niedzielę do końca wakacji, potrwa cykl zajęć artystycznych dla najmłodszych. W godzinach 15.00 – 17.00 na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynkowego Polanka lokalna artystka Rysa - Małgorzata Furga zapozna uczestników z tajnikami malarstwa i zapewni miłą, bajkową atmosferę.

 

W pierwszych warsztatach malarskich wzięło udział ponad 30 osób. Najmłodszy uczestnik zajęć miał niespełna 3 lata, najstarszy zaś 36 (bo sztuką jest nie zatracić w sobie wewnętrznego dziecka) i choć rozbieżność wiekowa wydaje się ogromna, to poziom zaangażowania i potencjał artystyczny był bardzo wyrównany. Uczestnikami warsztatów były zarówno dzieci z Garbatki, jaki i przyjezdni wczasowicze. Dla każdego znajdzie się miejsce przy malarskim stole. Organizatorem zajęć jest Urząd Gminy Garbatka-Letnisko, a patronem wójt – Teresa Fryszkiewicz.

 


 

W kolejną niedzielę, czyli 18 lipca 2021 r., odbędą się również zajęcia dla dorosłych, które poprowadzą panie ze Stowarzyszenia Aktywni 50 plus. Na koniec warsztatów zorganizowany zostanie wernisaż wykonanych prac, a najwytrwalsi uczestnicy zostaną nagrodzeni.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na niedzielne artystyczne wyzwania, bo „Garbatka-Letnisko i jesteś u siebie” nie tylko w atmosferze piękna przyrody, ale także duchowych przeżyć i inspiracji.

 


 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Gmina Garbatka-Letnisko
Ogłoszenia wyróżnione
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM TELEFON
SPRZEDAM TELEFON
Xiaomi Redmi 9, prawie nowy, bo użytkowany zaledwie pół roku. Posiada naturalne ślady użytkowania ( delikatne otarcie) . ...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Lipsko24 to niezależne medium elektroniczne w Lipsku i terenie powiatu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: