Dzisiaj jest wtorek, 03 sierpnia 2021 r., 215 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
POSIR Pionki
[WIDEO] Zakończył się rok artystyczny 2020/21 w Kozienickim Domu Kultury
Dodał: DL, 17-06-2021 15:17, odsłon: 393

Dobiegł końca kolejny, chociaż głównie wirtualny, rok artystyczny na Akademii Szerokich Horyzontów Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Z tej okazji przygotowano okolicznościowe wideo, do którego obejrzenia serdecznie zachęcamy.

„Akademia Szerokich Horyzontów KDK” to oferta zajęć stałych i warsztatów, skierowanych przede wszystkim do dzieci i młodzieży z terenu Gminy Kozienice. W jej skład wchodzą też sekcje skierowane do osób dorosłych, takie jak Grupa Twórcza „Vena” i Grupa Poetycka „Erato”. Oferta przygotowywana przez Kozienicki Dom Kultury zawsze jest bardzo szeroka i cieszy się dużym zainteresowaniem, a więc zakończenie wideo tego roku stanowi świetną formę zwieńczenia zajęć artystycznych.

 

Ze względu na panującą sytuację w naszym kraju przestrzenią dla podopiecznych „Akademii Szerokich Horyzontów KDK” w głównej mierze stała się „Kulturalna grupa KDK”. Obywały się tam stałe zajęcia, podzielone na tygodniowe cykle. Uczestnicy otrzymywali na bieżąco harmonogramy warsztatów i potrzebne informacje.

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Gmina Garbatka-Letnisko
Ogłoszenia wyróżnione
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM TELEFON
SPRZEDAM TELEFON
Xiaomi Redmi 9, prawie nowy, bo użytkowany zaledwie pół roku. Posiada naturalne ślady użytkowania ( delikatne otarcie) . ...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Lipsko24 to niezależne medium elektroniczne w Lipsku i terenie powiatu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: