Dzisiaj jest czwartek, 24 września 2020 r., 268 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
FABRYKA DOMÓW BOGUCIN
Jest taki dzień. Jasełka w ZSP w Lipsku
Dodał: EL, 18-12-2013 20:24, odsłon: 7275

Dzisiaj 18 grudnia, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lipsku kolędy wprowadziły obecnych w świąteczny nastrój.

Odbył się uroczysty apel z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Pomimo tego, że nie było biblijnej scenki narodzin Jezusa, strojów i dekoracji, atmosfera była iście podniosła. W powietrzu czuć było zbliżające się święta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tegoroczne Jasełka w ZSP w Lipsku ubrane zostały w poezję oraz kolędy i pastorałki. Montaż słowno-muzyczny przedstawili uczniowie klasy II B: Angelika Burdon, Martyna Jabłońska, Karolina Kuna, Karolina Łyszczarz, Aleksandra Mejzner, Norbert Michalec, Magdalena Moskwa, Elwira Mróz, Iwona Nowocień, Milena Pawelec, Sandra Schmidt, Martyna Trela oraz Dominik Wróbel.

 

 


Marta Biernacka zaśpiewała znane kolędy i piosenki świąteczne, m.in. "Wśród nocnej ciszy", "Bóg się rodzi", "Dzień jeden w roku" oraz "Tobie miły Panie" w gotowych aranżacjach oraz z podkładem akustycznym.

 


Przygotowaniem młodzieży zajął się ks. Sławomir Ziółek.

Kiedy artystyczna część dobiegła końca, nastąpiło uroczyste łamanie opłatkiem. Wszyscy zebrani w sali gimnastycznej dzielili się radością, uśmiechem, dobrocią i życzliwością. Była okazja do wzruszeń i wspomnień, których w takich chwilach nigdy nie brakuje.   
 


Skontaktuj się z autorem tekstu: EL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Gmina Garbatka-Letnisko
Ogłoszenia wyróżnione
WSZYSTKIE +
LAPTOP SPRZEDAM
LAPTOP SPRZEDAM
Laptop hp 250 G6 używany w świetnej cenie oczywiście negocjacje też uznaje. Wszystkie szczegóły podaję poniżej:Przekątna ...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Lipsko24 to niezależne medium elektroniczne w Lipsku i terenie powiatu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: