Dzisiaj jest środa, 21 sierpnia 2019 r., 233 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Agencja Arpass znakowanie odzieży retro
Zobaczcie, jak bawili się na festynie w Krępie Kościelnej [ZDJĘCIA]
Dodał: JaW, 15-07-2014 12:37, odsłon: 5787

Mnóstwo atrakcji było przez cały dzień na festynie rodzinnym w szkole w Krępie Kościelnej. Zabawę pod hasłem "Rodzinnie, zdrowo i na sportowo" przygotowała Rada Rodziców wraz z dyrekcją szkoły.

Przed oficjalnym rozpoczęciem uczniowie z klasy trzeciej gimnazjum zatańczyli staropolskiego poloneza. Zaproszonych gości, wśród których był też burmistrz Lipska Jerzy Pasek i Jadwiga Buza – przewodnicząca Rady Powiatu Lipskiego, witały dyrektor szkoły Grażyna Kulpińska i przewodnicząca Rady Rodziców Edyta Sułek. Imprezę poprowadziły nauczycielki Joanna Drężek i Małgorzata Gibała-Kot.

 

WYSYP TALENTÓW

Występy artystyczne zaczęły przedszkolaki z piosenką "Żabki i bociany". Starsze dzieci zatańczyły tradycyjnego krakowiaka.

 

Praktycznie przez cały czas trwania imprezy coś działo się na scenie, a swoje talenty z różnych dziedzin pokazywali uczniowie szkoły w Krępie Kościelnej. Można było zobaczyć i usłyszeć skecze, spektakle i wakacyjne hity zaśpiewane przez podopieczne Justyny Prokop. Dzieciaki z klasy I-III szkoły podstawowej pod kierownictwem Małgorzaty Karolik, Renaty Bojek, Bożeny Lichoty i Joanny Drężek przedstawiły program artystyczny "Rodzina na dobre i złe". Gimnazjaliści zaprezentowali układy akrobatyczne pod czujnym okiem Michała Jabłońskiego, nauczyciela wychowania fizycznego.

 


Do zabawy zapraszały dyrektor szkoły Grażyna Kulpińska i Edyta Sułek - przewodnicząca Rady Rodziców

 

MUNDUROWI I COŚ DLA ZDROWIA

Na placu za szkołą swoje stoiska rozstawiło szereg instytucji, gdzie każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego. Obecni byli policjanci i strażacy z Lipska, pracownicy Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, strażacy ochotnicy z Krępy Kościelnej czy członkowie Jednostki Strzeleckiej 1005 im. Dionizego Czachowskiego w Lipsku.

 

Zgodnie z hasłem imprezy znalazło się również miejsce dla stoisk, gdzie można było zasięgnąć porad dotyczących zdrowego trybu życia, skontrolować ciśnienie, zmierzyć poziom cukru we krwi, a harcerze ZHP im. Batalionów Chotczy w Lipsku pokazywali, jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy.

 

 

Festyn w Krępie Kościelnej przyciągnął tłumy mieszkańców gminy i okolic

 

DŁUGA KOLEJKA DO LOTERII FANTOWEJ

Sporym zainteresowaniem cieszyła się licytacja obrazów i rysunków wykonanych przez dzieci i młodzież ze szkoły w Krępie Kościelnej oraz drewnianych kuferków i szkatułek, które zrobili rodzice.

 

Dodatkowymi atrakcjami były: pokaz motocykli w wykonaniu członków Klubu MOTOLIPSKO, loteria fantowa i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (można było wygrać aparat fotograficzny, rower górski, tablet czy zestaw młodego rowerzysty), rozgrywki sportowe, stoiska ze swojskim jadłem i pyszne przysmaki z grilla.

 

- Chociaż pogoda płatała figla, to impreza udała się na szóstkę. Mamy nadzieję, że festyn miał pozytywne oddźwięk w środowisku lokalnym i na stałe wejdzie do kalendarza imprez w naszej szkole – przyznają organizatorzy.


Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Gmina Garbatka-Letnisko
Ogłoszenia wyróżnione
WSZYSTKIE +
WYNAJMĘ LOKAL USŁUGOWY W PIONKACH
WYNAJMĘ LOKAL USŁUGOWY W PIONKACH
lokaz znajduje się w ścisłym centrum Pionek ul. Jana Pawła II, pow. 135 m2, przyległy parking, dostęp dla osób niepełnosp...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
Ogłoszenia drobne
WSZYSTKIE +
WYNAJMĘ LOKAL USŁUGOWY W PIONKACH
lokaz znajduje się w ścisłym centrum Pionek ul. Jana Pawła II, p...
Szczegóły ogłoszenia

Skup VW SHaran Pilnie Kupię
Kupię pilnie VW SHARAN 2.0 benzyna z klimatyzacją , stan obojęt...
Szczegóły ogłoszenia

Zarobek Na Zakupach
Zapraszam do zapoznania się z ofertą kilku firm, w których dzię...
Szczegóły ogłoszenia

Malowanie Obrazów Na Zamówienie
[size= 10pt; font-family: calibri, sans-serif; color: #1f497d]Ma...
Szczegóły ogłoszenia

dr Władysław Rybicki
Kolejne sensacyjne odkrycie polskiego lekarza – zagadka raka roz...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Lipsko24 to niezależne medium elektroniczne w Lipsku i terenie powiatu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: