Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/arpass/ftp/lipsko24/units/nowosci/init.php on line 40

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/arpass/ftp/lipsko24/units/nowosci/init.php on line 42

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/arpass/ftp/lipsko24/units/nowosci/init.php on line 44
Dzisiaj jest niedziela, 22 maja 2022 r., 142 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Gmina Garbatka-Letnisko chce komunikować się z mieszkańcami za pomocą SMS, MMS i aplikacji Mieszk@niec
Dodał: DL, 22-10-2021 10:15, odsłon: 1895
Fot. archiwum - wójt gminy Garbatka-Letnisko Teresa Fryszkiewicz
Fot. archiwum - wójt gminy Garbatka-Letnisko Teresa Fryszkiewicz

Gmina Garbatka-Letnisko dołączyła do nowej platformy informacyjnej, służącej do komunikacji z mieszkańcami, dzięki której SMS-em, pocztą e-mail, lub przez aplikację mobilną i na dedykowanej stronie internetowej będą wysyłane niezbędne informacje dotyczące funkcjonowania gminy.

Dzięki platformie SMS-em, pocztą e-mail, przez aplikację mobilną i na dedykowanej stronie internetowej dotrą do mieszkańców takie informacje jak: przypomnienia o terminach odbioru odpadów, informacje o awariach, zagrożeniach, zbliżających się wydarzeniach, ale w tym także już o tych odbytych, ponieważ mieszkańcy otrzymają także odnośniki do relacji z danych uroczystości.

 

Jak podkreśla wójt gminy Garbatka-Letnisko Teresa Fryszkiewicz rejestracja do portalu jest bardzo szybka, a otrzymywane komunikaty są bezpłatne. Ma to na celu usprawnić komunikacje z mieszkańcami. - Dzięki tej platformie mieszkańcy naszej gminy mogą zyskać szybszy dostęp do wszelkich informacji. System ten może być wykorzystywany do bardzo wielu rzeczy, począwszy od przypomnienia o zapłacie raty podatku, czy za odpady, jak też powiadomień dotyczących ważnych wydarzeń w gminie z jednoczesnym zaproszeniem do wzięcia udziału. Mieszkańcy będą również otrzymywać informacje dotyczące awarii wody, czy przerw w dostawie prądu. Oczywiście istnieją różne formy przekazywania informacji, ale myślę, że indywidualny kontakt z każdym mieszkańcem poprzez między innymi SMS byłby bardzo skuteczną i szybką formą. Najpierw musimy stworzyć bazę odbiorców, stąd kieruję prośbę do naszych mieszkańców, aby dołączali do tego projektu - mówi wójt Teresa Fryszkiewicz.

 

Jak dokonać rejestracji?

  • Można zapisać się do subskrypcji za pomocą SMS, wysyłając SMS na numer 799448177 o treści START, gmina-garbatka  (aby anulować subskrypcję należy wysłać SMS o treści: STOP, gmina-garbatka, opłata za SMS zgodna z taryfą operatora).

lub

  • Zarejestrować się;
  • Kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymuje się na podany adres mailowy;
  • Zweryfikować swój numer telefonu, wchodząc ponownie na swój profil interesanta;

Dedykowaną aplikację Mieszk@niec można pobrać na telefon TUTAJ (wystarczy kliknąć).

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Gmina Garbatka-Letnisko
Ogłoszenia wyróżnione
WSZYSTKIE +
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Lipsko24 to niezależne medium elektroniczne w Lipsku i terenie powiatu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: