Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/arpass/ftp/lipsko24/units/nowosci/init.php on line 40

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/arpass/ftp/lipsko24/units/nowosci/init.php on line 42

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/arpass/ftp/lipsko24/units/nowosci/init.php on line 44
Dzisiaj jest niedziela, 22 maja 2022 r., 142 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
[ZDJĘCIA] Chwalili Boga śpiewem. Warsztaty liturgiczno-muzyczne w Garbatce-Letnisku
Dodał: DL, 09-09-2021 09:39, odsłon: 1905
Fot. UG Garbatka-Letnisko
Fot. UG Garbatka-Letnisko

W miniony weekend już po raz ósmy można było usłyszeć dźwięki i słowa muzyki sakralnej. Uczestnicy mogli rozwijać swoje zdolności muzyczne oraz doskonalić swój głos.

 Na warsztatach liturgicznych, które odbyły się 3-5 września bieżącego roku, wszystkich uczestników powitała wójt Teresa Fryszkiewicz, radna Dorota Ziarkowska oraz ks. proboszcz naszej parafii Augustyn Rymarczyk.

 

W tegorocznych warsztatach wzięło udział 50 osób. Uczestnicy ćwiczyli zarówno w pomieszczeniu jak i w plenerze. Artyści byli wirtuozami instrumentów muzycznych takich jak skrzypce, flet, klawiszowych oraz dętych. Nauką w trudnej sztuce śpiewu okazały się ćwiczenia z zakresu emisji głosu. Podczas zajęć nie zabrakło zarówno czasu na refleksję i modlitwę.

 


 

Warsztaty prowadził utalentowany kompozytor i dyrygent Piotr Pałka we współpracy z Agnieszką Kowalik. Podziękowania za udział w zajęciach wszystkim uczestnikom oraz ks. proboszczowi Augustynowi Rymarczykowi oraz Piotrowi Błazikowi złożyła wójt gminy Teresa Fryszkiewicz. Kolejne warsztaty odbędą się już za rok.

 


 

 

 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: DL
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Gmina Garbatka-Letnisko
Ogłoszenia wyróżnione
WSZYSTKIE +
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Lipsko24 to niezależne medium elektroniczne w Lipsku i terenie powiatu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: